06 Kwiecień 2020

KLIPSCH The Sixes | Salon Q21

Salon Q21 prezentuje najnowszy zestaw aktywny Klipsch The Sixes

Źródło: SALON Q21

The Siexes to kolumny aktywne amerykańskiej firmy KLIPSCH, które zastępują tradycyjny system, na który składają się wzmacniacz połączony z parą wysokosprawnych monitorów. Dostępne są także: wejście cyfrowe – USB typ „B”(dekodowanie plików PCM 192/24 z PC) i wejście optyczne, a także łącze bezprzewodowe Bluetooth. Miłośnicy analogowego brzmienia mogą skorzystać z wejścia gramofonowego i połączyć te aktywne kolumny bezpośrednio z gramofonem. Dostępne jest także wyjście subwooferowe – system można uzupełnić o aktywny subwoofer, poprawiający przenoszenie niskich dźwięków.

W The Siexes pracują tytanowe, 25 mm kopułki wysokotonowe i zdolne do dużych wychyleń głośniki nisko-średniotonowe o średnicy membrany 165 mm. Do zasilania zestawów wykorzystano wzmacniacz o mocy ciągłej 2 x 100 W, co pozwala wydobyć z tych niewielkich kolumn dźwięk o poziomie aż 106 dB w odległości 1 m. Pasmo przenoszenia wynosi aż 40 Hz-20 kHz przy spadku 3 dB. Obie kolumny wykończone są naturalnym fornirem w kolorze walnut lub czarnym, a w jednej z nich wbudowany jest dwukanałowy wzmacniacz i ta też może pochwalić się eleganckimi miedzianymi manipulatorami.

Kolumn KLIPSCH The Sixes już teraz można posłuchać w salonie Q21 – zapraszamy!

Adres: Salon audio-video Q21 | ul. Reymonta 12, Pabianice | www.Q21.pl

TEKST: Salon Q21

ZDJĘCIA: Salon Q21Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer