09 Kwiecień 2018

Kameleon Records – nowości wydawnicze (kwiecień 2018)

MUZYKA

Źródło: KAMELEON RECORDS

Już niebawem wytwórnia Kameleon Records wyda album Skaldowie dzieciom na CD. Dotychczas tytuł ten był rozprowadzany jedynie podczas występów zespołu, a edycja polskiej wytwórni jest pierwszym wydaniem tej płyty dostępnym w powszechnej dystrybucji. Warto dodać, że nowe wydanie Skaldowie dzieciom doczekało się nowej okładki.

Na zarejestrowany w 2003 roku materiał składają się kompozycje Jacka Zielińskiego napisane do tekstów Kazimierza Wisznowskiego i własnych oraz Gabrieli Zielińskiej-Tarcholik. Jak czytamy na stronie Kameleon Records: „Pomimo tytułu płyty – sugerującego że materiał na niej zawarty ma czysto ‘dziecięcy’ charakter – znajdziemy tutaj także muzyczne wyprawy w stronę bossa-novy – Kiedy zaczynasz mówić tato, nawiązania do muzyki klezmerskiej – Mała piosenka o całym świecie, ludowej – Zielone na zielonym, a nawet przepełniony mistycyzmem, podniosły List do Anioła Stróża”.

Album Skaldowie dzieciom można już zamawiać za pośrednictwem sklepu internetowego Kameleon Records; wystarczy udać się TUTAJ. Koszt jednego egzemplarza płyty wynosi 35 zł (+ przesyłka).Więcej o...
KAMELEON RECORDS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer