08 Styczeń 2018

Jays A-SIX WIRELESS

SŁUCHAWKI

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Horn Distribution, polski dystrybutor marki Jays, rozszerza ofertę o kolejny produkt tej marki. Mowa tu o bezprzewodowym modelu a-Six Wireless.

a-Six Wireless to pierwsze bezprzewodowe słuchawki dokanałowe w katalogu producenta. Ich parowanie z źródłem dźwięku odbywa się za pomocą technologii Bluetooth. Co ważne, słuchawki mogą pracować bez przerwy do 12 godzin. Horn Distribution zwraca szczególną uwagę na toczone z aluminium na obrabiarkach CNC obudowy, które zamknięto płytką ze stali nierdzewnej z precyzyjnie wykonaną laserem siatką otworków pełniących rolę portu basowego. Warto dodać, iż obie słuchawki są połączone kablem, który ma być ułożony na karku użytkownika.

Słuchawki Jays a-Six Wireless są już dostępne w sprzedaży w trzech kombinacjach kolorystycznych: czarno-złotej, biało-srebrnej oraz szaro-srebrnej.

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: 6 mm, dynamiczne
Impedancja: 16 omów @ 1 kHz
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Wersja Bluetooth: 4.1Więcej o...
JAYS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer