26 Wrzesień 2015

„HIFICRITIC” VOL9/NO3

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIFICRITIC"

Od dziś w sprzedaży dostępny jest najnowszy numer brytyjskiego czasopisma „HiFiCritic”. W trzecim, lipcowo-sierpniowo-wrześniowym numerze kwartalnika wiele miejsca poświęcono kolumnom głośnikowym: zagościły one nie tylko na okładce magazynu, ale i w środku, będąc bohaterami m.in. felietonu Keitha Howarda, który pochyla się nad obudowami kolumn i ich właściwościami.

Interesująco wygląda również kolejny artykuł poświęcony ultra high-endowemu wzmacniaczu Naim Statement autorstwa Martina Collomsa oraz reportaż Steve’a Harrisa ze specjalnego pokoju odsłuchowego Ole Lunda Christansena. Warto również wspomnieć o kilkunastu testach urządzeń z różnych półek cenowych (na tapecie wylądował m.in. wzmacniacz słuchawkowy McIntosh MHA100, wzmacniacz zintegrowany Arcam A49 czy kolumny A5R marki Spendor). Tradycyjnie zawartość numeru uzupełniona jest o recenzje najnowszych albumów muzycznych.Więcej o...
"HIFICRITIC"

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer