11 Styczeń 2015

Fusic nawiązuje współpracę z Gaude.pl

INNE

Źródło: FUSIC

Ciekawą propozycję dla swoich klientów przygotował dolnośląski salon Fusic. Jeżeli ktoś zdecyduje się na nabycie streamera bądź przetwornika cyfrowo-analogowego (niezależnie od marki lub ceny), to otrzyma specjalną „zdrapkę” upoważniającą go do darmowego pobrania dwóch albumów w wysokiej rozdzielczości z serwisu Gaude.pl.

Jak zapewnia firma promocja ta jest związana z nawiązaniem długofalowej współpracy z tym portalem, który jest największym sprzedawcą plików muzycznych w wysokiej rozdzielczości w Polsce.

Jak można przeczytać we wspólnym oświadczeniu firm:”Właścicielom portalu Gaude.pl i Fusic zależy, aby klienci stawiający na nowe formaty i źródła dźwięku już od pierwszego dnia wiedzieli z czym wiąże się wysoka rozdzielczość plików z muzyką i mogli dokonać bezpośredniego porównania między płytą CD, a plikiem Hi-Res”.

Z pełną listą produktów, którymi dysponuje dolnośląski salon można zapoznać się TUTAJ. Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się jakie albumy ma w swojej ofercie portal Gaude.pl może to zrobić TUTAJ.

Jeżeli ktoś chce skorzystać z oferty i móc zrobić proponowane porównanie powinien się spieszyć: promocja trwa do 31 stycznia tego roku bądź do wyczerpania zapasów. 

 

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer