05 Marzec 2018

E.I.C. dystrybutorem marki Audio Physic

DYSTRYBUCJA

Źródło: E.I.C.

Firma E.I.C. poinformowała o objęciu dystrybucją marki Audio Physic. Rodzimy dystrybutor, mający w swojej ofercie wyroby takich producentów, jak Tannoy czy Onkyo, jest odpowiedzialny za nową firmę od 1 marca tego roku.

W oficjalnej informacji prasowej czytamy: „Oferta producenta jest bardzo szeroka. Zawiera 11 modeli podłogowych, trzy modele podstawkowe, trzy głośniki centralne, kolumnę ścienną i aktywny subwoofer. Poczynając od niedrogich modeli dla początkujących miłośników reprodukcji z najwyższą jakością modelu Classic 5, po przez całą serię Classic oraz bardzo popularne modele Tempo Plus i Avanti, przez nowe Virgo III i Avantera III, a na ekstremalnie zaawansowanym technologicznie, wprowadzonym z okazji 30-lecia istnienia firm modelu Cardeas 30 LJE kończąc. Wszystkie konstrukcje cechuje wielka dbałość o wyeliminowanie szkodliwych drgań i wibracji powstających w czasie odtwarzania muzyki. Cechą charakterystyczną reprodukcji muzyki przez kolumny głośnikowe Audio Physic jest […] holograficzna stereofonia i budowanie wielkiej przestrzeni w szerz i głąb sceny dźwiękowej”.

Poprzednim dystrybutorem marki Audio Physic była firma Voice.Więcej o...
E.I.C.

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer