09 Kwiecień 2020

Chord Electronics Gofigure | aplikacja

Nowa wersja aplikacji Gofigure firmy Chord Electronics

Źródło: CHORD ELECTRONICS

Aplikacja konfiguracyjna Gofigure firmy Chord Electronics, przeznaczona dla przenośnego streamerów Poly i 2go, została zaktualizowana o nowe funkcje. Ma ona umożliwić dostęp do szerokiego zakresu funkcji oferowanych przez nowy streamer 2go, w tym funkcję automatycznego przełączania wejścia, konfigurację Wi-Fi oraz odtwarzanie dźwięku bez przerw („gapless”) i obsługę DoP/Bit Perfect. Ponadto zaktualizowana aplikacja Gofigure oferuje również lepsze brzmienie użytkownikom streamera Poly.

Najnowsza wersja, Android 1.2.81 i iOS 2.04, korzysta ze zaktualizowanego interfejsu użytkownika, nowej aplikacji służącej do nawigacji listy odtwarzania radia i karty SD oraz poprawionego trybu wykrywania urządzeń przez Bluetooth. Ponadto użytkownicy Androida mogą korzystać z konfiguracji Wi-Fi, która będzie dostępna później w systemie iOS.

Użytkownicy 2go będą musieli zainstalować nową wersję Gofigure. Także użytkownikom Poly zaleca się przeprowadzenie nowej instalacji. Nowe wersje aplikacji można pobrać bezpośrednio z Google Play Store i Apple’s App Store. Aby Gofigure pracowało w jak najlepszych warunkach, zalecane jest korzystanie z iOS 13 i Android 7 (lub nowszych). Poly będzie także wymagał najnowszego oprogramowania (2.0.4) przed zainstalowaniem tej wersji aplikacji.

| O Gofigure

Gofigure to aplikacja służąca do konfiguracji streamerów Poly i 2go, która zapewnia łatwą konfigurację sieci i proste zarządzanie ustawieniami. Oferuje łatwą nawigację między głównymi opcjami konfiguracji 2go i Poly oraz korzysta z łatwego w obsłudze kreatora konfiguracji.

Kreator Gofigure ułatwia konfigurację zarówno nowych, jak i istniejących urządzeń do dostępnych sieci Wi-Fi, umożliwiając szybkie odtwarzanie muzyki. Kreator ułatwia również bezpośrednią konfigurację i odtwarzanie Bluetooth, a także oferuje konfigurację krok po kroku za pomocą trybu Hotspot.

Strona internetowa producenta: CHORD ELECTRONICS | Dystrybucja w Polsce: VOICE

TEKST i ZDJĘCIA: mat. producentaKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer