09 Sierpień 2017

Audiovector SR 3 ARRETÉ RAW SURFACE LIMITED EDITION

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: VOICE

Firma Audiovector zaprezentowała najnowszą konstrukcję o nazwie SR 3 Arreté Raw Surface Limited Edition. Voice – polski dystrybutor marki – określa ją mianem „wyjątkowej i niezwykle nowatorskiej”. Wszystko to za sprawą surowego wykończenia obudowy z woskowanego powierzchniowo betonu i kontrastujących z nim wykończonych na złoto (24 karaty) detali.

Kolumny te owstały w limitowanej liczbie zaledwie 100 par. Tak o swoim najnowszym dziecku wypowiadają się pracownicy Audiovectora: „Przez ponad 15 miesięcy skupieni byliśmy na pracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, testowaliśmy i ocenialiśmy brzmienie w różnych warunkach, zanim uznaliśmy, że zarówno jakość dźwięku, jak i wygląd nas satysfakcjonują”. Przy konfiguracji charakteru brzmienia nowych kolumn Duńczycy za punkt odniesienia wzięli dźwięk konstrukcji R 11 Arreté 2.0.

Jak deklaruje Voice, model SR 3 Arreté Raw Surface Limited Edition „brzmi bardziej masywnie i jednocześnie szczegółowo, niż moglibyśmy się spodziewać po kolumnie tego rozmiaru”. Polacy zwracają uwagę na połączenie specjalnym klejem twardej obudowy MDF typu sandwich z warstwą betonu oraz zastosowanie wysokiej klasy tweetera AMT z modelu SR 6 Avantgarde Arreté. Warto także zauważyć, iż producent wykorzystał wewnętrzne okablowanie z flagowych podłogówek R 11 Arreté.

Kolumny głośnikowe Audiovector SR 3 Arreté Raw Surface Limited Edition są już dostępne w sprzedaży. Ich cena detaliczna wynosi 49 990 zł.Więcej o...
AUDIOVECTOR

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer