13 Marzec 2018

Audio-Technica ATH-S200BT

SŁUCHAWKI

Źródło: AUDIO KLAN

ATH-S200BT to nowe słuchawki sygnowane logotypem Audio-Techniki. Jak deklaruje Audio Klan, polski dystrybutor marki, nauszniki te „są są idealną propozycją dla osób, które zamierzają wejść do świata bezprzewodowego dźwięku”.

Konstruktorzy Audio-Techniki opracowali dla modelu ATH-S200BT nowe 40 mm głośniki. Dzięki nim słuchawki zapewniają, jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej, „dynamiczny, czysty i mocny dźwięk”. Odtwarzanie muzyki ułatwiają przyciski zdalnego sterowania wbudowane w lewą muszlę; użytkownik może również w łatwy sposób regulować poziom głośności, a także odbierać połączenia telefoniczne bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni.

Pojedyncze, czterogodzinne ładowanie za pomocą dostarczonego kabla USB zapewnia 40-godzinny czas pracy w trybie bezprzewodowym. Dzięki temu – jak zauważa Audio Klan – „użytkownik może cieszyć się muzyką przez cały dzień, bez potrzeby ciągłego przypominania sobie o konieczności doładowywania akumulatora”. Z kolei miękkie nauszniki mają zagwarantować wysoki komfort użytkowania i jednocześnie zapewnić skuteczną izolację akustyczną – idealną podczas słuchania muzyki w głośnym otoczeniu.

Słuchawki Audio-Technica ATH-S200BT pojawią się w sprzedaży wiosną 2018 roku. Klienci będą mieli do wyboru cztery wersje kolorystyczne: klasyczny czarny, klasyczny biały, czarny z czerwonymi akcentami oraz szary z niebieskimi detalami. Cenę najnowszego modelu poznamy w chwili wprowadzania go na rynek.Więcej o...
AUDIO-TECHNICA

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer