11 Styczeń 2015

Artcoustic Loudspeakers PERFORMANCE SERIES

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: ARTCOUSTIC LOUDSPEAKERS

Firma Artcoustic Loudspeakers pokazała światu swoją najnowszą serię produktów – Performance. Produkty wchodzące w jej skład są efektem trzech lat wytężonej pracy inżynierów i designerów, a także tysięcy godzin testów odsłuchowych.

Produkty Performance zostały zaprojektowane dla różnych typów pokoi i zastosowań: od ogromnych pomieszczeń kinowych, poprzez różnego typu instalacje użytkowe, a na dużych klubowych salach skończywszy.

Jak mówi Kim Donvig, prezes firmy Artcoustic, „ważne było odpowiednie zastosowanie naszej dotychczasowej wiedzy i umiejętności, które nabyliśmy podczas projektowania cenionych produktów z serii SL oraz Spitfire”.

W skład serii Performance wchodzą dwa produkty: kolumny P12-6 oraz subwoofer PS6. Pierwsza kolumna, ja zapewnia firma, może być użyta zarówno samodzielnie, jak i w bardziej rozbudowanym systemie, w zależności od naszych potrzeb. Według Artcoustic P12-6 idealnie sprawdzi się w dużych salach kinowych, dostarczając niezapomnianych wrażeń dźwiękowych. Również subwoofer PS6 może być wykorzystywany w dowolnej liczbie, która zależy wyłącznie od naszych preferencji. Firma zwraca ponadto uwagę na jego pasmo przenoszenia (PS6 „schodzi” do 20Hz), dzięki czemu powinien dobrze sprawdzić się podczas klubowych imprez.

Nowa seria Performance zostanie zaprezentowana podczas holenderskich targów ISE, które odbędą się w Amsterdamie w dniach 10-12 lutego tego roku. Na ten moment producent nie podaje ich ceny. 

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer