21 Lipiec 2019

Albumy na taśmach magnetofonowych w ofercie 2XHD

MUZYKA

Źródło: 2XHD

Kanadyjska wytwórnia 2XHD, specjalizująca się w przygotowywaniu audiofilskich realizacji muzycznych, poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o albumy wydane na taśmach.

Póki co miłośnicy dobrej muzyki i referencyjnego brzmienia mogą zdecydować się na cztery propozycje. Pierwsza z nich to składanka Audiophile Analog Collection Vol. 1, w skład której wchodzi szeroki przekuj gatunków muzycznych, od jazzu i bluesa, przez soundtracki filmowe, na muzyce świata skończywszy. Pozostałe trzy krążki to  nagranie Top of the Gate Vol. 1 Billa Evansa, krążek I Cried For You duetu Buddy Tate-Harry Edison oraz dzieło zatytułowane Softly autorstwa Sihrley Horn.

Każdy z albumów wydanych na taśmach został przygotowany przez specjalistów z firmy 2XHD na referencyjnym systemie opartym o urządzenia Nagry – zarówno te vintage’owe, jak i najnowsze propozycje.

Chętni już teraz mogą zamawiać albumy od 2XHD na taśmach TUTAJ; koszt jednego egzemplarza wynosi 450 dolarów + koszt przesyłki.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer