14 Kwiecień 2019

10-lecie firmy Franc Audio Accessories

Franc Audio Accessories – polska firma specjalizująca się w produkcji high-endowych półek i platform antywibracyjnych, a także akcesoriów audio – obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Z tej okazji firma przygotowała kilka nowości.

Pierwszą z nich jest jubileuszowa wersja stolika Wood Block Rack: Wood Block Rack 10th Anniversary; różni się ona od regularnej/poprzedniej lakierowanymi elementami wykończeniowymi dolnej półki (wstawkami bocznymi) oraz zmodyfikowanymi nóżkami Cramic Disc Tablette, instalowanymi pod wszystkimi regulowanymi półkami górnymi. Nowe „tabletki” wyróżniają się ulepszonym systemem centrowania, co pozwala na ich „pływanie” w mniejszym zakresie i powrót zawsze do pozycji wyjściowej – do osi podstawki.

Kolejną nowością jest stolik Wood Block Rack 10th Anniversary Special Edition, który wraz z platformami Wood Block Fat Platforms 10 th Anniversary Special Edition będzie miał swoją światową premierę na tegorocznych targach w Monachium (które odbędą się w połowie maja tego roku).

Firma Franc Audio Accessories wystawia się na nich w tym roku między innymi ze szwedzkim Engstrom i brytyjskim CAT w pokoju A 4.2 F219. Na targach będzie miał swa premierę jeszcze jeden produkt-akcesorium, ale na ten moment producent nie zdradza nic więcej.Więcej o...
FRANC AUDIO ACCESSORIES

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer