30 Sierpień 2021

„Hi-Fi News” Vol. 66 No. 10 ⸜ OCTOBER 2021

Październikowy numer magazynu „Hi-Fi News”

Źródło: Redakcja

→ MAGAZYN AUDIO

Poznaliśmy już poznaliśmy już zawartość 10., październikowego numeru „Hi-Fi News”. Na jego okładce znalazł się wzmacniacz lampowy Engström ERIC ENCORE.


hi-fi-news-october-2021-0


Poza tym w numerze testy odtwarzacza plików Auralic Altair G2.1, modułowego wzmacniacza Mola-Mola Kula, kolumn Monitor Audio Silver 500 G7, subwoofera Rogers AB3a (mającego towarzyszyć kolumnom LS3/5a), a także „optycznej” wkładki gramofonowej DS. Audio DS. 003. Poza tym spis produktów nagrodzonych w tym roku przez stowarzyszenie EISA.

Przypomnijmy, że na naszych stronach znajdą państwo wywiad z jednym z najważniejszych dziennikarzy tego tytułu, KENEM KESSLEREM. Jest on autorem serii monografii poświęconych firmom audio. Jeśli chcecie państwo poznać go bliżej, zobaczyć, z jakimi urządzeniami pracuje, zachęcamy do lektury wywiadu, jaki udzielił „High Fidelity” w serii „THE EDITORS” (czytaj TUTAJ).

 Zapraszamy do lektury!

www.HIFINEWS.com

Tekst: redakcja

Foto: mat. prasoweWięcej o...
Hi-Fi news

Więcej o...
MAGAZYN AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer