09 Wrzesień 2021

Zesto Audio T-REF

Nowy topowy przedwzmacniacz gramofonowy amerykańskiego producenta

Źródło: Zesto Audio

→ PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY

Amerykańska firma Zesto Audio poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży swojego nowego topowego przedwzmacniacza z serii Reference Grade. Produkt ten ma być znany pod skrótem T-REF, który firma rozwija do: Andros Téssera Reference Phonostage.

T-REF front web

Nowy przedwzmacniacz został zbudowany na bazie poprzedniego referencyjnego urządzenia Zesto Audio. Jak jednak informuje producent, T-REF ma zupełnie przeprojektowany układ elektroniczny, zasilanie, a „każdy z podzespołów został starannie zaaplikowany, aby pokazał swój potencjał”.

George Counnas, dyrektor i szef projektantów mówi:

Jestem dumny z tego, że mogę nadać temu produktowi referencyjną nazwę. Ważna okazała się synergia w czasie projektowania. Przedwzmacniacz mniej szumi, jest bardziej muzykalny, a jego rytmiczność jest zdumiewająca. To rodzaj produktu, o którym ludzie powiedzą: „Nigdy wcześniej nie słyszałem czegoś takiego z mojego winylu”.

Zesto Audio T-REF

The Andros Téssera Reference pozwala na podłączenie do czterech ramion i oferuje dwa wejścia MM oraz dwa MC, a także transformatorowe wyjścia zbalansowane. W nowym zasilaczu znajdziemy trzy transformatory toroidalne,a długi na 3m kabel połaczeniowy wykonano z wykorzystaniem supresorów RFI i zakończono unikatowym, czteropinowym, bagnetowym wtykiem.

www.ZESTOAUDIO.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer