03 Maj 2018

Zappiti NAS RIP 4K HDR

INNE

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

NAS RIP 4K HDR od Zappiti towydajny, ośmikomorowy dysk NAS z funkcją ripowania różnych płyt. Jak podaje Audio Center Poland, polski dystrybutor marki, urządzenie to „jest optymalnym wyborem wszędzie tam, gdzie zależy nam na zbudowaniu wysokiej klasy biblioteki filmów i płyt audio. Osiągnięto to przez zastosowanie wydajnych procesorów i autorskiego oprogramowania. Dzięki temu NAS RIP może się stać centrum domowego systemu audio-wideo”.

NAS RIP 4K HDR to system zaprojektowany od podstaw przez inżynierów Zappiti tak, aby przechowywanie i ripowanie plików audio i wideo było bezpieczne, a korzystanie z nich możliwie najłatwiejsze. NAS RIP, zaprojektowany i złożony we Francji, jest skalowalny i może pracować nawet jeśli któryś z dysków twardych ulegnie uszkodzeniu, bez niebezpieczeństwa utraty zgromadzonych na nim materiałów; jest to możliwe dzięki zastosowaniu efektywnego systemu RAPID-5.

System może „rosnąć” wraz z kolekcją – kolejne dyski można dodawać z czasem. Pojedynczy NAS RIP 4K HDR pozwala na zapisanie do 120 000 płyt CD, 12 000 płyt DVD, 2000 płyt Blu-ray lub 1000 tytułów 4K UHD. Kilka serwerów Zappiti NAS można złożyć w pojedynczy system, powiększając bibliotekę niemal w nieskończoność. Co więcej, producent oferuje obszerną bazę informacji o filmach o nazwie Zappiti Db, która zawiera dane o ponad 1 200 000 tytułach filmowych, w tym DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D i 4K UHD, a także 2 000 000 płytach CD z całego świata.

Zappiti NAS RIP 4K HDR jest już dostępny w sprzedaży; jego cena detaliczna wynosi 10 599 zł.Więcej o...
ZAPPITI

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer