27 Grudzień 2016

YG Acoustics RACK

STOLIK ANTYWIBRACYJNY

Źródło: CORE TRENDS

Firma YG Acoustics, amerykański producent zaawansowanych technologicznie kolumn głośnikowych klasy high-end, rozszerzył swoją ofertę produktową o stoliki antywibracyjne. W skład debiutanckiej (dla marki YG Acoustics) serii Rack weszły trzy modele: 1.3, 1.4 oraz 1.6.

Jak podaje producent, początkowo stoliki te zostały opracowane z myślą o użyciu wewnętrznym, tj. wyłącznie na potrzeby firmy. Owoce jej pracy były jednak na tyle satysfakcjonujące, że Yoav Geva, założyciel i szef YG Acoustics, zdecydował się na wdrożenie półek do seryjnej produkcji. Konstrukcja modeli 1.3, 1.4 oraz 1.6 jest modułowa. Oznacza to, że ich użytkownik może nabywać kolejne półki i dodawać je do już posiadanych, bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy na samym starcie. Na stolikach antywibracyjnych sygnowanych logiem YG Acoustics można umieścić sprzęt ważący do 61 oraz 97 kg (na – odpowiednio – górnej oraz dolnej półce).

Specyfikacja techniczna:

Rack 1.3

Wymiary (W x S x G): 59 x 65 x 54 cm
Waga: 51 kg

Rack 1.4

Wymiary (W x S x G): 87 x 65 x 54 cm
Waga: 69 kg

Rack 1.6

Wymiary (W x S x G): 59 x 127 x 54 cm
Waga: 97 kgWięcej o...
YG ACOUSTICS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer