05 Kwiecień 2018

Vincent SV-200

WZMACNIACZ ZINTEGROWANY

Źródło: Q21

SV-200 to najnowsza integra marki Vincent. „Dzięki – jak czytamy w informacji prasowej przesłanej przez salon Q21 – zastosowaniu dużego transformatora toroidalnego, urządzenie zapewnia wystarczającą moc, w zasilaniu dowolnych kolumn”.

Aby utrzymać stały sygnał, w konstrukcji użyto kondensatorów o łącznej pojemności 13600 pF. Ostateczne wzmocnienie w fazie wyjściowej jest obsługiwane przez cztery tranzystory Toshiba pracujące w klasie AB. Do wzmacniacza można podpiąć zarówno źródła analogowe, jak i cyfrowe (po dwa na każdy rodzaj). Do dyspozycji mamy również dwa wyjścia stereo: jedno to pętla nagrywająca, drugie natomiast może posłużyć do podłączenia końcówki mocy lub aktywnego subwoofera.

Najnowsze urządzenie marki Vincent już niebawem zjawi się w salonie Q21 i będzie dostępne dla wszystkich, którzy będą chcieli zapoznać się z jego możliwościami. Z pełną specyfikacją techniczną integry można zapoznać się TUTAJ.Więcej o...
VINCENT

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer