21 Sierpień 2018

Vifa REYKJAVIK

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: AUDIO KLAN

Niespełna rok po tym, jak Reykjavik trafił na półki sklepowe, Vifa wzbogaca go o granatowy odcień o wdzięcznej nazwie Ice Cave Blue, nadający unikatowy styl jego przypominającemu kamień wzornictwu.

„Naprawdę podoba nam się to, jak gładko ten nowy kolor, Ice Cave Blue, wtapia się w istniejącą gamę. Ambicją modelu Reykjavik było połączenie niesamowitej intuicyjności z estetyczną atrakcyjnością, a tym samym stworzenie projektu zgodnego z naszym dziedzictwem niezwykłych wrażeń dźwiękowych” – wyjaśnia Michael Sørensen, prezes firmy Vifa.

Wszystkie głośniki Vifa wykonane są z wyselekcjonowanych, naturalnych materiałów, co stanowi hołd dla skandynawskiego dziedzictwa marki, a nowa wersja Ice Cave Blue nie stanowi wyjątku. Model ten wykonany jest z takiego samego, starannie anodyzowanego aluminium, z którego znany jest istniejący już głośnik Reykjavik w wersji Lavastone Black.Więcej o...
VIFA

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer