15 Wrzesień 2017

Trzeci Samsung Brand Store w Warszawie

SALON HI-FI/HIGH-END

Źródło: SAMSUNG POLSKA

14 września firma Samsung Electronics Polska otwiera w Warszawie swój trzeci Brand Store. Sklep można odwiedzić w nowym centrum handlowym Galeria Północna przy ul. Światowida 17. Na blisko 160 m2 Samsung prezentuje swoje najnowsze smartfony, tablety i smartwatche. Nie powinno także zabraknąć również sprzętu audio, RTV oraz AGD. To już 17. salon Brand Store marki w Polsce. Z tej okazji firma Samsung Electronics Polska przygotowała dla odwiedzających atrakcyjną promocję.

„Polskie salony Samsung Brand Store pełnią nie tylko funkcje czysto sprzedażowe. Stwarzają również klientom okazję do spotkań i dyskusji o naszych najnowszych technologiach, a także dają możliwość ich wypróbowania” – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics w Polsce.

Z okazji otwarcia kolejnego salonu firma Samsung Polska ma do zaproponowania różne rabaty. Klienci kupujący smartfon Galaxy S8 odbiorą bon o wartości 400 zł na zakupy w salonie. Z kolei osoby, które zdecydują się na zakup smartfonów Galaxy A3 (2017) lub A5 (2017) otrzymają w prezencie kartę pamięci. Do najnowszego tabletu Galaxy Tab S3 dodana zostanie gratis klawiatura Book Cover Keyboard, pełniąca także rolę eleganckiego etui, zaś w przypadku tabletu Galaxy Tab S2 nabywcy wyjdą ze sklepu z głośnikiem Level Box Slim w prezencie.

Dodatkowo do najbliższej niedzieli włącznie (17 września) odwiedzający salon Samsung Brand Store w Galerii Północnej będą mogli skorzystać z 10% rabatu na cały asortyment (prócz flagowego smartfona Samsung Galaxy Note8). Ta promocja łączy się z innymi.

Operatorem trzeciego warszawskiego Brand Store Samsung jest firma Matrix Media.Więcej o...
SAMSUNG

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer