31 Maj 2019

Triangle AIO PRO A50

WZMACNIACZ MULTIROOM

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

RAFKO Dystrybucja, rodzimy przedstawiciel marki Triangle, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży instalacyjnego wzmacniacza stereo multiroom z Wi-Fi i Bluetooth o nazwie AIO PRO A50.

A50 to wzmacniacz zintegrowany multiroom łączący funkcje streamera, będący kolejnym elementem nowej linii Triangle AIO. Model A50 jest – jak deklaruje polski dystrybutor – „niezwykle proste w obsłudze” – wystarczy użyć dołączonego do zestawu pilota zdalnego sterowania, dedykowanej aplikacji Triangle AIO (przy połączeniu za pośrednictwem Bluetooth) lub skorzystać z połączenia przewodowego i wbudowanego wejścia RS232.

Urządzenie wyposażone jest również w złącze Ethernet, gniazdo USB, wejście optyczne, wejście liniowe, wejście IR oraz antenę Wi-Fi oraz Bluetooth. Dzięki funkcjom streamera, AIO PRO A50 może za pośrednictwem Wi-Fi lub połączenia LAN łączyć się z siecią i odtwarzać muzykę z serwerów NAS, serwisów strumieniujących czy bibliotek muzycznych zgromadzonych na urządzeniach mobilnych.

Funkcje multiroom oferowane przez AIO PRO A50 pozwalają stworzyć do 12 stref audio przy wykorzystaniu produktów kompatybilnych z systemem AIO, a także zarządzać nimi przy pomocy jednego urządzenia sterującego wyposażonego w aplikację. „Dzięki temu – jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej – urządzenie świetnie sprawdzi się w przestrzeniach publicznych takich jak kawiarnie, bary, restauracje i sklepy, a także w prywatnych mieszkaniach”.

Triangle AIO PRO A50 jest już dostępny w sprzedaży; cena detaliczna urządzenia wynosi 1745 zł.Więcej o...
TRIANGLE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer