02 Kwiecień 2015

Top Hi-Fi & Video Design w Szczecinie

SALON HI-FI/HIGH-END

Źródło: TOP HI-FI & VIDEO DESIGN

Sieć Top Hi-Fi & Video Design otworzyła kolejny, 12. już salon specjalistyczny przeznaczony dla miłośników systemów hi-fi, high-end i kina domowego. Po otwarciu salonu w Lublinie i zrewitalizowaniu sklepów we Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach teraz sieć rozpoczęła swoją działalność w Szczecinie. Najnowszy sklep, położony w ścisłym centrum miasta w alei Papieża Jana Pawła II 47/U1, zainaugurował swoją działalność 30 marca br. i z pewnością ułatwi wszystkim melomanom z województwa zachodniopomorskiego dostęp do najnowszych technologii i najwyższej jakości dźwięku. Z okazji otwarcia salonu w Szczecinie Top Hi-Fi & Video Design przygotowało 12 superofert oraz wiele innych cenowych niespodzianek, które dostępne są we wszystkich sklepach sieci. Z promocyjną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej – TUTAJ.

Szczeciński salon Top Hi-Fi & Video Design  przekonuje, jak twierdzi oficjalne przedstawicielstwo firmy, „funkcjonalnymi udogodnieniami i wyznacza nowy poziom jakości obsługi w sklepach z urządzeniami audio-video”. W sali wystawienniczej o powierzchni ok. 140 mkw. klienci mogą zapoznać się z bardzo szeroką ofertą sprzętu hi-fi, high-end, a także kina domowego i nowych mediów. Wnętrze łączące nowoczesność i klasykę przykuwa uwagę swoją biało-czarną stylistyką, którą ożywiają jasnobrązowe meble. Na klientów czekają liczne urządzenia z niemal każdej kategorii cenowej i produktowej – od podstawkowych i wolnostojących kolumn głośnikowych, przez wzmacniacze i źródła dźwięku, aż do akcesoriów pozwalających stworzyć w pełni kompletny zestaw muzyczny.

W centralnej części salonu znalazły się wydzielone stoiska, na których prezentowane są m.in. gramofony oraz urządzenia z kategorii nowych mediów. Wyróżnikiem salonu w Szczecinie jest także indywidualny stand przeznaczony dla urządzeń z rodziny Bluesound – rewolucyjnego systemu strefowego. Ponadto szczeciński salon jest pierwszym punktem sieci Top Hi-Fi & Video Design ze specjalnym miejscem przeznaczonym do prezentacji i testowania słuchawek. Dzięki temu wymagający klienci będą mogli z łatwością porównać między sobą oferowane w sieci THF & VD konstrukcje.

Salon Top Hi-Fi & Video Design to również miejsce, w którym znajduje się profesjonalnie przygotowana i akustycznie dopracowana sala odsłuchowa. To właśnie tutaj wszyscy zainteresowani mogą poznać walory brzmieniowe i funkcjonalne wybranych przez siebie systemów audio oraz AV i porównywać pomiędzy sobą urządzenia zestawione w różnych konfiguracjach. Dodatkowo w specjalnym pomieszczeniu prezentowane są uchwyty do telewizorów, co ułatwia dokonanie optymalnego wyboru.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 oraz w sobotę od 10 do 14. Zainteresowani mogą skontaktować się z pracownikami sklepu pod adresem szczecin@tophifi.pl oraz telefonicznie: 91 422 70 03.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer