16 Luty 2017

TIDAL – nowości wydawnicze (luty 2017)

MUZYKA

Źródło: DIGITAL OPEN GROUP

Mateusz Holak sprawił niezwykły prezent swoim fanom. Bez wcześniejszych zapowiedzi, 14 lutego trafił do sprzedaży nowy album rapera, wydany w formie magazynu z dołączoną płytą CD. Całość albumu „The Introvert” jest już także dostępna w serwisie TIDAL.

Mateusz Holak to wszechstronny artysta, gitarzysta zespołu Kumka Olik oraz członek hip-hopowego duetu Małe Miasta. Album „The Introvert” to jego pierwszy solowy projekt. Składa się on z 18 kawałków, wśród których nie zabrakło występów gościnnych wielu gwiazd. Muzyk znany z zespołu Kumka Olik czy duetu Małe Miasta zaskoczył swoich fanów nietypowym sposobem wydania albumu. Został on dołączony do magazynu urozmaiconego ilustracjami takich graficznych sław, jak Forin, Beata Śliwińska oraz Oskar Podolski i jest dostępny jest on w punktach z prasą.

Holak nie zapomniał także przed premierą o swoich najwierniejszych fanach, udzielających się na grupie FB „Holak, kiedy płyta?”. Muzyk przygotował dla nich niespodziankę. Kilka tygodni przed wydaniem „The Introvert” do każdej osoby, która zamówiła limitowany kubek lub czapkę z loginem artysty, powędrował gotowy album.

Album „The Introvert” jest już dostępny na TIDAL-u pod TYM linkiem.Więcej o...
TIDAL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer