03 Grudzień 2017

TIDAL – nowości wydawnicze (grudzień 2017)

MUZYKA

Źródło: LB RELATIONS

Zespół Pink Freud świętuje 10-lecie działalności. Z tej okazji formacja Wojtka Mazolewskiego postanowiła wydać koncertowy album PunkFreud Army. Już teraz dostępny jest on – przedpremierowo – na platformie streamingowej TIDAL.

Płyta PunkFreud Army to zapis koncertu, podczas którego – obok muzyków Pink Freud – gościnnie wystąpiły legendy polskiego punka i rocka. Mowa tu o takich legendach gatunku, jak Tomek Lipiński i Robert Brylewski (Brygada Kryzys), Robert Matera (Dezerter) czy Tomasz Budzyński (między innymi Siekiera, Armia). Jak można przeczytać w podesłanej do „HF News” informacji prasowej: „Album zabierze nas w podróż pełną rockowej energii, punkowej siły, a przede wszystkiej jazzowej finezji. Wojtek Mazolewski ze swoją grupą zaskakują słuchaczy, burząc wszelkie bariery między gatunkami, a co najważniejsze, trafia w nasze emocje i prowadzi do niezwykłego muzycznego świata, w którym na pewno nie będziemy się nudzić”.

Krążek PunkFreud Army ukaże się w sklepach już 6 grudnia, ale subskrybenci platformy TIDAL mogą już zapoznawać się z jego zawartością – wystarczy kliknąć TUTAJ.Więcej o...
TIDAL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer