01 Lipiec 2020

The Gryphon VANTA | nowa seria kabli

Duńska firma przygotowała topową serię kabli

Źródło: Gryphon Audio Designs

Firma Gryphon Audio Designs ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży serii kabli VANTA, w skład której weszły: kabel zasilający AC, interkonekt analogowy XLR, kable głośnikowe, a także kable cyfrowe BNC (75 Ω) i XLR (110 Ω).

VANTA jest najwyższą serią kabli Gryphona. Unikatowe techniki i rozwiązania wdrożone podczas projektowania tych kabli to, jak czytamy w materiałach prasowych, „jedne z najbardziej ekskluzywnych materiałów, jak wyjątkowy stop srebra i złota dla każdego pojedynczego przewodu„, szczelnie zamkniętego w rurce z PTFE, otoczonej plecionym ekranem z posrebrzanych drutów miedzianych, a całość zamknięta jest w pięknym, błyszczącym płaszczu z poliuretanu.

Diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego też wszystkie kable VANTA są zakończone starannie dobranymi złączami klasy audio od wiodących producentów na świecie, takich jak Oyaide i Neutrik. Złącza są lutowane do przewodów Silver-Gold pod mikroskopem, aby upewnić się, że wszystkie połączenia są wykonane perfekcyjnie:

„Nic nie zostało pozostawione przypadkowi, wszystko przemyślane jest do najdrobniejszego szczegółu… Jak zwykle mawiamy: „Diabeł tkwi w szczegółach”. 2020 rok to nie tylko 35. rocznica powstania Gryphon Audio Designs, ale także 35 lat produkcji kabli w Gryphon Audio Designs. Naszą 35. rocznicę świętujemy w najlepszy możliwy sposób, kablami w serii VANTA… To bezkompromisowy design, technologia, wydajność, jakość wykonania i neutralność dźwiękowa” – mówi Rune Skov, dyrektor firmy Gryphon.

Kable z serii VANTA są już w sprzedaży.

gryphon-audio.dk

www.audiofast.pl

Tekst: mat. prasowe

Fot.: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer