11 Sierpień 2019

Synergistic Research POWERCELL ONE

FILTR

Źródło: AUDIOFAST

Firma Audiofast, rodzimy dystrybutor urządzeń marki Synergistic Research, informuje o nowym filtrze tego producenta – One.

One, który zasila bestsellerową serię PowerCell, może występować w dwojakiej roli. Po pierwsze, dzięki swojej długości (18 cali; prawie 46 cm) powinien doskonale sprawdzić się jako high-endowy pomost między wzmacniaczami zintegrowanymi i końcówkami mocy a high-endowymi listwami lub wtyczkami w ścianach. Elektronika wzmacniająca jest bowiem często umieszczana daleko od źródła zasilania (w celu zminimalizowania szkodliwych dla brzmienia zakłóceń), przez co jednak użytkownicy sprzętu mają często problem z optymalnym wpięciem wszystkich kabli. Kupując PowerCell One, problem ten jest rozwiązany od ręki.

Co więcej, model One świetnie sprawdzi się też jako dodatkowy filtr, zarówno dla komponentów cyfrowych, jak i analogowych, wydatnie poprawiając jakość dźwięku oferowaną przez system, w którym się znajdzie. W tym celu Filtr PowerCell One został wyposażony w trzykrotny aktywny system filtracji prądu, wysokiej klasy kabel zasilający wykonany ze srebra o czystości 99,999% z systemem aktywnego ekranowania oraz obudowę filtra wykonaną z włókna węglowego. Warto dodać, że całość została zaprojektowana i jest wykonywana ręcznie w fabryce producenta w Kalifornii.

Filtr Synergistic Research PowerCell One pojawi się w sprzedaży na terenie Polski we wrześniu tego roku. Jego cena detaliczna wyniesie 4680 zł.Więcej o...
SYNERGISTIC RESEARCH

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer