09 Luty 2019

SVS SB-4000

SUBWOOFER

Źródło: Q21

W salonie Q21 można zapoznać się z możliwościami nowego subwoofera marki SVS; mowa tu o modelu SB-4000. Jak deklaruje pabianicki salon, model ten „jest subwooferem o otwartej obudowie i imponujących parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach”.

Sprawdzi się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo i – zachowując bezkompromisowość i zarazem nietuzinkowy wygląd – inżynierowie firmy SVS zbudowali niezwykle mocny subwoofer charakteryzujący się silnym i głębokim, rozciągniętym basem.

13,5-calowy głośnik niskotonowy o dużym wychyleniu generuję 1200 W mocy ciągłej i 4200 W mocy szczytowej. Z kolei wWzmacniacz Sledge STA-1200D pracujący w klasie D wsparty został dyskretnymi tranzystorami MOSFET oraz zaawansowanym procesorem DSP firmy Analogue Devices. Za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mamy pełną kontrolę nad pracą subwoofera oraz umożliwia dokładne strojenie i zapisanie ustawień do własnych preferencji.Więcej o...
SVS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer