16 Lipiec 2017

„Summer of Sound” – konkurs firmy Harbeth

KONKURS

Źródło: HARBETH

Brytyjski producent kolumn głośnikowych – firma Harbeth – ogłosił wakacyjny konkurs, który skierowany został do „wszystkich młodych, utalentowanych i pełnych entuzjazmu twórców muzyki”.

Zasady zabawy spod znaku „Summer of Sound” są takie: młodzi autorzy (przedział wiekowy: od 16 do 24 lat) muszą pochwalić się skomponowanym przez siebie fragmentem muzyki (gatunek nie gra tutaj roli), który będzie dynamiczny i wykorzysta szerokie pasmo przenoszenia. Jednocześnie użyte dźwięki powinny być „ciekawe i niecodzienne”. Osoba chcąca wziąć udział w konkursie powinna także udokumentować proces twórczy na Twitterze bądź Instagramie, wykorzystując do tego #HarbethSummerofSound.

Warto dodać, że przed przesłaniem swojej twórczości należy się zarejestrować, pisząc na adres mailowy emma.smith@harbeth.co.uk krótką wiadomość z następującymi danymi osobowymi: imię i nazwisko, wiek, szczegóły dotyczące konta na Twitterze i/lub Instagramie. Należy także pamiętać o dołączeniu niewielkiej notki biograficznej o sobie. Gotową kompozycję również należy przesłać na ten sam adres mailowy przy pomocy platformy WeTransfer. Zgłoszenia będą zbierane do 27 sierpnia 2017, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 5 września tego roku. Za pierwsze miejsce Brytyjczycy przewidzieli jedną parę kolumn SHL5plus, za drugie parę monitorów M30.1, zaś za trzecie parę kolumn P3ESR.Więcej o...
HARBETH

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer