12 Styczeń 2020

Styczeń w wydawnictwie GAD Records

Wydawnictwo GAD Records ogłosiło plany na styczeń 2020 roku

Źródło: GAD RECORDS

Jak czytamy w komunikacie prasowym wydawnictwa GAD Records, w styczniu możemy się spodziewać wielu nowych płyt.

  1. Muzyka nowej przestrzeni to tytuł dwupłytowego albumu Wojciecha Konikiewicza, wydanego oryginalnie tylko na kasetach magnetofonowych. Pierwszy polski ambient – nagrany na żywo, w jedną letnią noc 1990 roku – wreszcie na CD.
  2. Zespół Gramine to porywająca mieszanka bluesa, funku, soulu i gospel. Jedyny album formacji, nagrany w 1974 roku, powraca na CD w zremasterowanej wersji, z trzema nagraniami dodatkowymi.
  3. Metrum na winylu! Album Zielony Dach, na którym znajdziecie śmietankę polskiego jazzu lat 70. (Jarosław Śmietana, Jan Cichy, Wojciech Gogolewski) w lekkim, rozrywkowym repertuarze, ukazuje się w limitowanej edycji 300 sztuk – 100 na kolorowym i 200 na czarnym winylu.
  4. DISTRO: Do naszego sklepu trafił rarytas dla fanów polskiego rocka lat 80. Zespół Urząd Celny, który występował m.in. na festiwalu w Jarocinie i nagrywał dla Polskiego Radia doczekał się bardzo rzetelnej antologii nagrań, wydanej przez Legnickie Centrum Kultury i Atrament Records. W naszym sklepie znajdziecie zarówno dwupłytowy album „Szczyty marzeń. Archiwum 1981-1985” oraz poświęconą zespołowi, bogato ilustrowaną książkę „Miłość do przesterowanej gitary”.
  5. Porządki magazynowe na koniec roku przybrały niespodziewany obrót: znaleźliśmy trochę egzemplarzy dawno wyprzedanego Smoked Pianos Jana Jarczyka i Johna Stetcha. Dokładamy te egzemplarze GRATIS do każdego zamówienia z płytą CD, jakie złożycie w styczniu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
  6. W lutym muzyka z filmu fabularnego, muzyka z serialu telewizyjnego oraz muzyka z kronik filmowych. To będzie dość tematyczny miesiąc.


Więcej o...
GAD RECORDS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer