07 Kwiecień 2021

„Stereophile” Vol.44 No.5 | MAY 2021

Majowy numer magazynu „Stereophile”

Źródło: „Stereophile"

→ MAGAZYN AUDIO

Mamy już informację o majowym wydaniu magazynu „Stereophile”. Na jego okładce znalazły się lampowe wzmacniacze mocy Monoblock V3.0 amerykańskiej formy DOSHI, korzystające z lamp KT150.

Choć od kilku miesięcy piszemy, że „do prenumeratorów powinien już dotrzeć kolejny w tym roku numer amerykańskiego magazynu „Stereophile”, to nie mam co do tego pewności.

Sytuacja jest co najmniej dziwna, ponieważ wygląda na to, że nic się nie zmieniło z jego dostarczaniem do prenumeratorów spoza USA – problemy związane z przesyłkami sprawiły, że od kilku miesięcy pismo jest dystrybuowane z przerwami. Do piszącego te słowa, ale i do innych znanych mi prenumeratorów, nie dociera już od kilku miesięcy. Piszemy regularnie do centrum pomocy, z którego otrzymujemy informacje, że w związku z tym nasza prenumerata „zostaje przedłużona”. I tak jest od dłuższego czasu…

W każdym razie, w najnowszym wydaniu znajdziemy testy potężnych kolumn Wilson Audio Chronosonic XVX, filtra napięcia zasilającego Shunyata Research Everest 8000 oraz gramofonu SME Model 6 (test w HIGH FIDELITY TUTAJ).

Zapraszamy do lektury!

www.STEREOPHILE.com

Tekst: redakcja

Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
STEREOPHILE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer