11 Grudzień 2017

Siltech TRIPLE CROWN POWER

KABLE

Źródło: NAUTILUS

Nautilus – polski dystrybutor marki Siltech – poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowego modelu kabla zasilającego z referencyjnej serii Triple Crown.

Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej: „Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że Triple Crown są najbardziej zaawansowanymi i wyrafinowanymi dziełami współczesnej metalurgii, inżynierii materiałowej i elektrycznej, a jednocześnie ukoronowaniem badań, które holenderska firma prowadzi nieustannie praktycznie od momentu powstania z początkiem lat 90”.

Struktura sieciówki ozdobionej trzema koronami składa się z siedmiu masywnych przewodników z monokrystalicznego srebra o czystości S8 (99,999999%), izolacji powietrznej i zbalansowanego ekranowania elektromagnetycznego, całkowicie niwelującego wspomniane zakłócenia. Dzięki temu Triple Crown Power gwarantować ma „maksymalną stabilność prądową przy wysokich obciążeniach”; z kolei masa jest poprowadzona tak, by konieczności jej przerywania w celu osiągnięcia najlepszych możliwych rezultatów brzmieniowych nie występowała. Identycznie jak w przypadku kabli głośnikowych i sygnałowych, Triple Crown Power jest odporny ma zginanie: nie powoduje ono zmiany parametrów konstrukcyjnych przewodu, a co za tym idzie – nie redukuje ochrony przed szkodliwymi zniekształceniami.

Kable sieciowe Siltech Triple Crown Power są już dostępne w sprzedaży. 1,5 m tego modelu zostało wycenione na kwotę 56 900 zł.Więcej o...
SILTECH

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer