24 Czerwiec 2020

Shunyata Research V2 | kable zasilające

Nowe wersje kabli zasilających amerykańskiego specjalisty

Źródło: AUDIOFAST

Firma Shunyata Research wprowadza do oferty nową serię V2 referencyjnych kabli zasilających. Są to modele: Sigma, Alpha i Delta NR i XC z oznaczeniem V2.

Zastosowane w nowych przewodach srebrno-miedziane przewodniki VTX-Ag są wynikiem trwającego przez 25 lat stałego rozwoju opartego o twarde podstawy naukowe i pomiary. Przewodniki VTX-Ag składają się z zewnętrznej rurki wykonanej z najczystszej miedzi, otaczającej rdzeń wykonany z czystego srebra, który – jak czytamy w materiałach prasowych – poprawia makrodynamikę i pomaga kreować zadziwiające, trójwymiarowe odwzorowanie niskich tonów a także poprawia ich szybkość.

Na potrzeby kabli Reference V2 udoskonalono opracowaną przez Shunyata Research technologię NR [Noise Reduction], która polega na wykorzystaniu wielostopniowej sieci filtrów w celu wyraźnego zmniejszenia zakłóceń zasilania oraz szumu wysokoczęstotliwościowego generowanego przez komponenty systemu.

Polski dystrybutor dodaje, iż wszystkie kable zasilające linii Reference v2 z racji korzystnej ceny w relacji do jakości są dostępne dla szerszego grona miłośników dobrego brzmienia.

shunyata.com

www.audiofast.pl

Tekst: mat. prasowe

Fot.: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer