13 Styczeń 2021

SENNHEISER IE 300

Najnowsze słuchawki douszne IE 300 od firmy Sennheiser

Źródło: Aplauz

SŁUCHAWKI DOUSZNE

Najnowsze słuchawki douszne Sennheiser IE 300 zostały zaprojektowane pod kątem używania ich w ruchu.


SennheiserIE300Mood


Słuchawki wyposażone zostały w nową wersję przetworników XWB (Extra Wide Band) o średnicy 7 mm, zaprojektowanych i wykonanych w Niemczech. Ich geometria została zoptymalizowana pod kątem minimalizacji rezonansów oraz zniekształceń harmonicznych (THD <0,08% przy 1 kHz, 94 dB). Tylną część przetworników zaprojektowano tak, aby zminimalizować odbijanie się fali dźwiękowej w obudowie, a komorę rezonansową opracowano w taki sposób, by neutralizowała efekt „maskowania”. Słuchawki charakteryzują się pasmem przenoszenia 6 Hz – 20 kHz.

Jeśli jesteś audiofilem, wiesz dobrze, jak ważne są szczegóły. Dlatego właśnie wykonaliśmy IE 300 z dbałością o każdy detal, aby umożliwić słuchaczom usłyszenie najmniejszego niuansu w każdym utworze muzycznym – mówi Jermo Köhnke, product manager w Sennheiser. IE 300 zostały zaprojektowane tak, aby towarzyszyć w ruchu, oferując najwyższą jakość doświadczeń słuchowych, bez względu na otoczenie.

IE 300 mają indywidualnie regulowane, elastyczne zaczepy, jak również silikonowe oraz piankowe adaptery do uszu dostępne w trzech rozmiarach (S/M/L). Dołączony do słuchawek IE 300 wymienny kabel o średnicy 3,5 mm wzmocniony został paraaramidem dla wyjątkowej wytrzymałości i elastyczności nawet po tysiącach cykli zgięcia.

sennheiser-ie300-exploded

Dla dodatkowego zabezpieczenia, w kablu umieszczono wysokiej jakości pozłacane złącze Fidelity+ MMCX z gniazdem 4,8 mm w obudowie słuchawek. Kable zbalansowane 2,5 mm lub 4,4 mm są dostępne jako akcesoria dodatkowe. Do zestawu zostało dołączone ekskluzywne etui dla bezpiecznego i wygodnego przechowywania sprzętu.

Słuchawki Sennheiser IE 300 będą dostępne w sprzedaży od 19 stycznia w cenie 1349 złotych w sklepie internetowym na www.sennheiser.pl.

www.sennheiser.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasowe



Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer