07 Styczeń 2020

Sennheiser HD 450BT i HD 350BT

Sennheiser zaprezentował nowe wokółuszne słuchawki Bluetooth HD 450BT i HD 350BT

Źródło: APLAUZ

Firma Sennheiser zaprezentowała na targach CES 2020 nowe wokółuszne słuchawki Bluetooth HD 450BT i HD 350BT. Słuchawki bazują na popularnych modelach HD 4.40BT oraz HD 4.50BTNC i oferują 30-godzinne działanie baterii, jak również szybki dostęp do asystentów głosowych. HD 450BT wyposażono również w układ aktywnej redukcji szumów.

Nowe zamknięte słuchawki bezprzewodowe są kompatybilne z Bluetooth 5.0 i obsługują wysokiej jakości kodeki bezprzewodowe, w tym AAC, AptX i AptX Low Latency, co zapewnia idealną synchronizację dźwięku z obrazem.

„Nasze nowe słuchawki HD 350BT i HD 450BT stworzyliśmy dla wszystkich, którzy pragną podkręcić swoje codzienne wrażenia dźwiękowe. Aktywna redukcja szumów w HD 450BT zapewnia doskonały dźwięk bez zakłóceń – nawet w głośnym otoczeniu. Ważna jest też wszechstronność – HD 450BT można używać także w trybie przewodowym” – powiedział Jermo Köhnke, Product Manager w firmie Sennheiser.

Długa praca na baterii

HD 450BT i HD 350BT to słuchawki o wyjątkowo długim, 30-godzinnym, czasem pracy z baterii oraz wygodnym i szybkim ładowaniem przez gniazdo USB-C. Słuchawki są składane i dostępne są w kolorach czarnym lub białym. Ich obsługę ułatwia przycisk asystenta głosowego, który pozwala na interakcję głosową z Siri lub Asystentem Google.

Personalizacja brzmienia

Niezależnie od tego, czy chcemy podbić bas, czy uzyskać neutralny dźwięk, brzmienie nowych słuchawek HD 350BT i HD 450BT można dostosować do własnych upodobań dzięki funkcji korektora w aplikacji Sennheiser Smart Control. Bezpłatna aplikacja oferuje również tryb dedykowany dla podcastów, który optymalizuje zrozumiałość głosu w podcastach, audiobookach i innych nagraniach. Ponadto zapewnia podgląd stanu baterii, dostęp do szybkiego przewodnika i aktualizacji oprogramowania.

Cena i dostępność

Nowy model HD 350BT będzie dostępny od połowy stycznia w cenie 429 złotych, a HD 450BT od połowy lutego w cenie 769 złotych.

Strona internetowa producenta: SENNHEISER | Dystrybucja w Polsce: APLAUZKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer