14 Kwiecień 2018

Sennheiser GSP 600

SŁUCHAWKI

Źródło: APLAUZ

GSP 600 to najnowsze słuchawki marki Sennheiser. Zestaw ten jest dedykowany graczom i może poszczycić się szeregiem ergonomicznych udoskonaleń; mowa tu między innymi o kształcie nauszników, regulowanym pałąku czy możliwości dostosowania siły nacisku słuchawek na głowę. Całość uzupełnia zaawansowany system metalowych zawiasów, umożliwiający większą swobodę ruchów.

GSP 600 zostały wyposażone w nowe, głębokie, bardziej ergonomiczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej, dzięki czemu mają doskonale przylegać do uszu, zapewniając tym samym lepszą izolację akustyczną i większy komfort noszenia. Zaprojektowane w taki sposób pady lepiej chronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i zapobiegają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz.

Ponadto nauszniki zapobiegają przegrzewaniu się dzięki wyjątkowemu połączeniu komfortowych i stylowych materiałów: na bokach padów użyto wytrzymałej skóry ekologicznej, natomiast płaszczyzny przylegające do głowy zostały obszyte materiałem podobnym do zamszu, który nie przykleja się do uszu i pozostawia uczucie chłodu nawet podczas dłuższych rozgrywek.

Słuchawki zostały także wyposażone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów i zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Mechanizm ten pozwala także na bardziej dokładne dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowników, Sennheiser wprowadził nowatorską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której – jak czytamy w informacji prasowej – „GSP 600 idealnie leżą i nie uciskają”.

Dodatkowym atutem słuchawek jest zaawansowany mikrofon z profesjonalną technologią eliminacji szumów, która zapewnia czystą komunikację z innymi graczami. Sterowanie dźwiękiem podczas rozgrywki jest szybkie i intuicyjne: mikrofon można szybko wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest regulowana za pomocą wygodnego pokrętła na słuchawce.

O jego możliwościach brzmieniowych tak wypowiada się Aplauz, polski dystrybutor marki Sennheiser: „Zastosowany w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z ulepszonymi aluminiowymi cewkami zapewnia wyjątkową jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia podczas grania czy oglądania filmów. Jednocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad dobrze wyważonymi średnimi i bardzo szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans zapewnia niesamowitą dokładność i realizm, dzięki czemu gracz jest w stanie usłyszeć każdy szczegół akcji i szybciej reagować podczas grania”.

Słuchawki Sennheiser GSP 600 są już dostępne w sprzedaży. Ich cena detaliczna wynosi 1049 zł. Warto dodać, iż model ten jest kompatybilny z wszystkimi wiodącymi platformami do gier: komputerami PC, konsolami, a także urządzeniami firmy Apple. Co więcej, dzięki obniżonej impedancji słuchawek można z nich korzystać także w towarzystwie smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych.Więcej o...
SENNHEISER

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer