11 Styczeń 2018

Samsung GALAXY A8

SMARTFON

Źródło: SAMSUNG POLSKA

Firma Samsung rozpoczyna przedsprzedaż najnowszego smartfonu z rodziny Galaxy: A8. Wyróżnia się on podwójnym przednim aparatem, a także wzornictwem i funkcjami znanymi z flagowców koreańskiego producenta, takimi jak ekran Infinity Display.

Samsung Galaxy A8 to nowa odsłona serii Galaxy A. Smartfon łączą praktyczne rozwiązania z funkcjami znanymi z flagowych urządzeń mobilnych Koreańczyków, w tym z ekranem Infinity Display, certyfikatem IP68, funkcją Always On Display czy slotem Dual SIM rozszerzonym o miejsce dla karty MicroSD.

Model Galaxy A8 w kolorach czarnym, złotym oraz orchid gray jest dostępny u wybranych partnerów handlowych. Dodatkowe informacje o smartfonie i ofercie przedsprzedażowej dostępne są na TEJ stronie. Warto dodać, że klienci, którzy zdecydują się na zakup urządzenia w przedsprzedaży otrzymają dodatkowo kartę pamięci o pojemności 128 GB. Przedsprzedaż potrwa od 8 do 18 stycznia tego roku.Więcej o...
SAMSUNG

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer