30 Kwiecień 2019

Roksan SARA

RAMIĘ GRAMOFONOWE

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Firma Roksan wprowadziła do sprzedaży nowe ramie gramofonowe o nazwie Sara. Jak podaje Audio Center Poland, polski dystrybutor marki: „Ramię Sara jest odpowiedzią na rosnącą popularność muzyki słuchanej z płyt winylowych. Jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla nowych, jak i wieloletnich klientów Roksana, oferując wyjątkową jakość wykonania i brzmienia w rozsądnej cenie”.

W konstrukcji ramienia SARA wykorzystano wysokiej jakości komponenty i materiały. W konstrukcji łożyska typu unipivot użyto klejnotu i pinu z węglika wolframu. Oddzielona od głównej przeciwwagi regulacja azymutu jest łatwiejsza w obsłudze i bardziej precyzyjna, co ma pozwolić na „uzyskanie lepszej jakości dźwięku”. Ramię Sara wykorzystuje również wysokiej jakości wewnętrzne okablowanie z posrebrzanej miedzi OFC oraz interkonekt HDC firmy Roksan.

Jak dodaje polski dystrybutor, „Roksan zawsze oferował proste, ale wizualnie atrakcyjne produkty”, a ramię Sara ma nie być wyjątkiem. Wysokiej jakości czarne anodowane wykończenie nadaje ramieniu luksusowy charakter, „co dodatkowo umacnia pozycję Sary wśród najlepszych ramion dostępnych na tym, a nawet wyższym poziomie cenowym”, zgodnie informacją prasową przesłaną przez ACP. Warto również dodać, iż każde ramię Sara jest ręcznie montowane w Wielkiej Brytanii.

Ramię gramofonowe Roskan Sara jest już dostępne w sprzedaży, a jego cena detaliczna wynosi 9590 zł.Więcej o...
ROKSAN

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer