14 Styczeń 2020

RALPH KAMINSKI | „Młodość” (na winylu)

Ruszyła przedsprzedaż płyty „Młodość” RALPHA KAMINSKIEGO na winylu

Źródło: MTJ

Na oficjalnej stronie sklepu internetowego wytwórni MTJ ruszyła przedsprzedaż płyty winylowej z albumem Młodość Ralpha Kaminskiego. Premiera wydawnictwa na czarnej płycie została zaplanowana na 31 stycznia 2020 roku.

Młodość to druga i – jak czytamy w materiałach prasowych – „mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego”. Album w wersji CD ukazał się 22 listopada 2019 roku i od razu zyskał przychylność słuchaczy oraz krytyków muzycznych, którzy często wymieniali go jako jeden z najlepszych wydanych w minionym roku.

Krążek został doceniony również przez sieć empik, który nominował go do prestiżowej nagrody Bestsellerów w kategorii Odkrycia empiku 2019. Oba single z płyty, czyli Kosmiczne energie oraz Wszystkiego najlepszego, przez wiele tygodni zajmowały wysokie pozycje na Liście Przebojów Programu 3.

Już 31 stycznia 2020 roku ta jedna z najlepszych płyt roku 2019 ukaże się na winylu. Jego wydawcą jest wytwórnia FONOBO Label. Sama płyta, podobnie jak poligrafia wydawnictwa autorstwa Dawida Grzelaka, będzie w kolorze białym. Można ją zamawiać już teraz za pośrednictwem oficjalnej strony sklepu internetowego wytwórni MTJ.

Warto przypomnieć, że już 19 stycznia 2020 roku Ralph Kaminski rozpoczyna trasę koncertową promującą Młodość. Do kwietnia br. artysta będzie grał koncerty w takich miastach, jak: Poznań, Bydgoszcz, Płock, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Rybnik, Szklarska Poręba, Kraków, Warszawa, Bielsko-Biała, Łódź, Opole oraz Toruń. Informacje na temat wszystkich występów są dostępne na fanpage’u artysty na Facebooku.

Przedsprzedaż winylu z Młodością Ralpha Kaminskiego startuje TUTAJ.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer