10 Kwiecień 2020

Q21: zestaw rekomendowany |1|

Zestaw: Cambridge Audio Edge oraz Pylon Audio Jasper, rekomendowane przez Q21

Źródło: SALON Q21

Salon Q21 przygotował system, którym chce oczarować melomanów: flagowe kolumny Pylon Audio, model  Jasper, oraz elektronika Cambridge Audio z serii Edge. Poniżej opis systemu, który otrzymaliśmy z salonu.

„Najnowszy, flagowy model uznanej już na europejskim rynku marki Pylon Audio – Jasper zdecydowanie nie zawiódł. Kolumny te zaskakują rozmachem i swobodą grania. Oferują nieskrępowany dźwięk, pozbawiony – w tej i zbliżonej klasie cenowej – jakiejkolwiek kompresji, krzykliwości czy natarczywości. Czarują przestrzenią i trójwymiarowością, a podstawy basowej, zarówno pod względem jakościowym jak i ilościowym, nie powstydziłyby się audiofilskie konstrukcje największego kalibru. Brzmienie jest nasycone i dobrze osadzone. Czuć, że nie mamy do czynienia z zabawką, a wrażenia odsłuchowe przywodzą skojarzenia ze znacznie droższymi konstrukcjami. Do tego unikatowy design, który zdecydowanie może się podobać.

Zestawienie z flagową elektroniką Cambridge Audio zaowocowało dźwiękiem wyrafinowanym, dostojnym z wyczuwalnym zapasem mocy i energii. System ten potrafi zabrzmieć subtelnie i delikatnie, potrafi również, jeśli tylko tego zechcemy, dosłownie zrzucić nas z fotela – byliśmy pod wrażeniem.

Podłączenie tej klasy elektroniki pokazało jak duże możliwości drzemią w tej konstrukcji Pylona a system nie został nawet jeszcze dobrze wygrzany.”

ADRES: Salon audio-video Q21 | Pabianice, ul. Reymonta 12 | www.Q21.pl

TEKST i ZDJĘCIA: mat. prasoweWięcej o...
Salon Q21

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer