09 Październik 2017

Q21 dealerem Scheu

DYSTRYBUCJA

Źródło: Q21

Salon Q21 wprowadził do sprzedaży high-endowe gramofony marki Scheu.

Jak można przeczytać w oficjalnej informacji prasowej przesłanej nam przez pabianicki salon, „gramofony Scheu są na całym świecie synonimem najbardziej audiofilskiego dźwięku, równowagi tonalnej oraz, co jest niezwykle ważne, niezwykłej trwałości”. Pracownicy Q21 zwracają uwagę między innymi na sporą masę gramofonów, a także odwrócone łożyska czy zastosowanie napędu paskowego. Co więcej, podwykonawcy niemal wszystkich (poza ramionami, które dostarcza brytyjska firma Rega) elementów pochodzą i działają na terenie Niemiec, co ma być gwarancją odpowiedniej jakości wykonania. Warto również zauważyć, iż gramofony sygnowane marką Scheu są składane ręcznie „z największą precyzją”.

Z pełną ofertą produktów od Scheu w salonie Q21 można zapoznać się TUTAJ. Salon Q21 zlokalizowany jest przy ul. Reymonta 12 w Pabianicach.Więcej o...
Q21

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer