09 Kwiecień 2018

PSB M4U TW1

SŁUCHAWKI

Źródło: AUDIO KLAN

M4U TW1 to bezprzewodowe douszne słuchawki marki PSB przeznaczone dla osób, które nie chcą rozstawać się z muzyką podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Ich konstrukcja charakteryzuje się wodoodpornością, wydajnym akumulatorem oraz systemem zdalnego sterowania; to wszystko ma wydatnie zwiększyć komfort ich użytkowania.

O ich możliwościach tak wypowiada się Audio Klan, polski dystrybutor marki PSB: „Za pomocą modelu M4U TW1, PSB udowadnia, że nawet niewielkie słuchawki douszne mogą zagwarantować wysoką jakość dźwięku i wygodę charakterystyczną dla bezprzewodowych konstrukcji. Już chwilę po włączeniu, słuchawki oczarowują swoim potężnym dźwiękiem z głębokim basem i precyzyjnie prezentowanymi detalami – zarówno podczas słuchania muzyki, jak i oglądania wideo, czy prowadzenia rozmów telefonicznych”.

Wygodę użytkowania M4U TW1 zawdzięczają łączności Bluetooth, współpracującej z zaawansowaną technologią bezprzewodowego audio A2DP. System umożliwia szybkie i łatwe parowanie słuchawek z kompatybilnymi źródłami, zapewnia także większy zasięg, mniej przerw w połączeniu i dłuższy czas pracy na baterii. Jak deklarują Polacy, „mimo braku bezpośredniego połączenia przewodowego pomiędzy słuchawkami, M4U TW1 perfekcyjnie równoważą dźwięk pomiędzy prawym i lewym kanałem i synchronizują się z telefonem użytkownika po naciśnięciu jednego przycisku”.

Co więcej, najnowsze słuchawki PSB pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych bez potrzeby wyjmowania telefonu. Aby zmaksymalizować bezprzewodową wygodę, słuchawki sygnalizują za pomocą dźwięków nawiązanie połączenia z urządzeniem oraz informują o niskim poziomie naładowania wbudowanego akumulatora. Ta litowo-jonowa bateria zapewnia energię na pięć godzin słuchania.

Całości dopełnia wysoki poziom wygody użytkowania. Specjalny uchwyt zauszny oraz komfortowe silikonowe wkładki douszne pozwalają dopasować M4U TW1 do indywidualnych preferencji użytkownika. Dzięki stabilnemu mocowaniu słuchawki idealnie sprawdzają się nie tylko na spacerze, lecz także podczas aktywności fizycznych, na przykład jazdy na rowerze, biegania lub zajęć na siłowni. Trwałość słuchawek zwiększa ich wodoodporna konstrukcja (IPX5); dzięki temu najnowsze słuchawki od PSB są zabezpieczone przed wilgocią (na przykład potem lub deszczem), dzięki czemu bez obaw można z nich korzystać poza domem lub w trakcie intensywnego treningu.

Słuchawki douszne PSB M4U TW1 zadebiutują na rynku w pierwszej połowie kwietnia tego roku. Sugerowana cena detaliczna modelu wyniesie 699 zł.Więcej o...
PSB

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer