29 Lipiec 2019

Prezentacja w salonie Q21 (Audiolab + Audio Academy)

PREZENTACJA

Źródło: Q21

W salonie Q21 można znaleźć urządzenia Audiolab 6000 Series oraz Audio Academy Phoebe III.

„Dzisiaj prezentujemy Wam zestaw, zbudowany na bazie najnowszych brytyjskich segmentów stereofonicznych Audiolab 6000A i 6000N, połączonych z polskimi kolumnami Audio Academy Phoebe III. Przy zakupie takiego zestawu w prezencie dokładamy optymalnie dobrany kabel głośnikowy fabrycznie konfekcjonowany Tellurium Q Blue Speaker o długości 2 x 2,5 m lub gramofon Pro-Ject T1” – czytamy w oficjalnej informacji prasowej.

Jak donosi pabianicki salon, łódzka manufaktura Audio Academy i kultowy Brytyjczyk Audiolab to zestawienie dla osób szukających „naturalnego, analogowego brzmienia, połączonego ze swobodą, piękną barwą, długimi wybrzmieniami i dobrze kontrolowanym basem”.

Dla osób szukających klasycznego designu, warto podkreślić, iż do wyboru jest kilkadziesiąt wersji kolorystycznych, wykonanych w naturalnych fornirach. Dodatkową zaletą jest godna uwagi funkcjonalność wzmacniacza. Audiolab 6000A na wyposażeniu ma przetwornik C/A, obsługujący wejścia optyczne i koaksjalne. Ułatwi to na przykład bezpośrednie podłączenie TV. Poza tym posiada gniazdo słuchawkowe oraz moduł Bluetooth.

Link do opisanego powyżej zestawu znajduje się TUTAJ.Więcej o...
Q21

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer