11 Luty 2015

Prezentacja urządzeń Lector

SALON HI-FI/HIGH-END

Źródło: 2N-EVERPOL

Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor w Polsce marki Lector, zaprasza na prezentację urządzeń włoskiej manufaktury Lector w katowickim salonie Comfort AV.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym zaproszeniu dystrybutora na to wydarzenie: „Urządzenia marki Lector skierowane są do osób poszukujących stereofonicznego dźwięku najwyższej jakości. W tej niewielkiej włoskiej manufakturze urządzenia produkowane są w dużej części ręcznie, z największą dbałością o szczegóły. Oferta producenta skierowana jest do wielbicieli dobrego brzmienia stereo. Lector to oryginalne wzmacniacze, odtwarzacze CD oraz końcówki mocy. Wysokiej jakości przetworniki DAC to ukłon ze strony producenta w kierunku wykorzystania nowych technologii. Uzupełnieniem portfolio są przedwzmacniacze gramofonowe i listwa zasilająca. Większość urządzeń w ofercie marki Lector to konstrukcje lampowe lub hybrydowe o przepięknym analogowym brzmieniu”.

W trakcie spotkań, które odbędą się w dniach 09-21.02.2015, zaprezentowane zostaną dwa zestawy stereofoniczne włoskiej marki. Pierwszy z nich to flagowe urządzenia z oferty producenta, czyli:

– Lector CDP 707 – lampowy odtwarzacz CD tzw. toploader z zewnętrznym zasilaczem PSU 3T
– Lector ZOE – lampowy przedwzmacniacz
– Lector VM 200 – hybrydowa końcówka mocy

Drugi zestaw to najnowsze urządzenia w ofercie Lector, czyli:

– Lector CDP 603 – lampowy odtwarzacz CD
– Lector ZAX 70 – wzmacniacz zintegrowany

Wszystkie powyższe urządzenia zasilane są z firmowej listwy zasilającej EDISON 230. Uzupełnieniem jest przedwzmacniacz gramofonowy Lector MM-70.

Adres salonu Comfort AV Salon Audio: ul. Kościuszki 182, Katowice.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer