07 Czerwiec 2018

Prezentacja marki PYT Audio

INNE

Źródło: PYT AUDIO

PYT Audio to młoda, pochodząca z Francji marka, której wysiłki skupiają się na projektowaniu i wytwarzaniu rozwiązań akustycznych, będących ciekawą opcją nie tylko pod względem jakości dźwięku, ale również estetyki wizualnej. Jak wyraźnie zaznacza producent w swoich materiałach prasowych, jego wyroby są pomyślane w taki sposób, by być „dekoracyjne, efektywne i bardzo proste w aplikacji, bez potrzeby korzystania z klejów czy wkrętów […]”.

Rola firmy, jak zaznaczają sami zainteresowani, nie ogranicza się „wyłącznie” do produkcji; pracownicy PYT Audio są również zainteresowani udzieleniem pomocy swoim klientow w doborze różnorakich akcesoriów, które mają i oferować wysokiej klasy dźwięk, i dobrze się prezentować.

Obecnie na ofertę marki składają się akustyczne panele ścienne i boczne z linii SMAD, a także opcjonalne akcesoria, które ułatwiają korzystanie z tychże.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer