03 Grudzień 2017

Polk Audio SIGNATURE AMERICAN HI-FI

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

RAFKO Dystrybucja – polski dystrybutor urządzeń marki Polk Audio – wprowadził na rodzimy rynek nową wersję kolorystyczną kolumn głośnikowych Signature American Hi-Fi. Od teraz można zdecydować się na wykończenie w kolorze białym.

Seria Signature to jedna z największych linii kolumn dostępnych w ofercie amerykańskiego producenta. Składa się z trzech modeli kolumn podłogowych, dwóch rodzajów monitorów oraz kolumn surround do kina domowego. Jak podaje RAFKO Dystrybucja: „Dzięki zapożyczeniu wybranych rozwiązań z dwu, a nawet czterokrotnie droższych serii RTi oraz LSiM, kolumny Signature zaprezentują znakomitą jakość dźwięku w różnorodnych pomieszczeniach bez konieczności specjalnego ich ustawiania lub adaptacji akustycznej”.

Od teraz kolumny te dostępne są w nowym, białym wykończeniu kolorystycznym, które powinno dobrze wpasować się do nowoczesnych, eleganckich i minimalistycznych pomieszczeń.Więcej o...
POLK AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer