10 Kwiecień 2020

PIER AUDIO w dystrybucji Trimex Poland

Francuska firma ma polskiego dystrybutora

Źródło: TRIMEX POLAND

Jak poinformowała firma TRIMEX POLAND od dnia 09.04.2020 jest ona oficjalnym dystrybutorem francuskiej firmy PIER AUDIO.

W jej ofercie przeważają wzmacniacze lampowe oraz hybrydowe, zarówno zintegrowane, jak i dzielone. Uzupełnieniem oferty jest odtwarzacz CD i przedwzmacniacz gramofonowy. Aktualnie producent wprowadza również do oferty wysokoskuteczne kolumny głośnikowe.

Jak informuje nowy dystrybutor, tym co wyróżnia markę na tle innych jest „rewelacyjny stosunek jakości do ceny”. Ceny wzmacniaczy hybrydowych zaczynają się od 3590 złotych, a lampowych od 8990 złotych.

| O firmie (według firmy)

Pier Audio powstało, aby zaoferować Ci najlepsze możliwe urządzenia lampowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w optymalizacji kilku marek o uznanym potencjale muzycznym, firma PIER AUDIO zajęła się projektowaniem i produkcją ekskluzywnych urządzeń w doskonałej harmonii z naszą muzyczną filozofią.
Tworzymy dwie linie. Seria „Gold” to wzmacniacze z technologią hybrydową (lampy/tranzystory). Łączy ona oczywiste zalety obu tych technologii. Seria „Classic” to technologia czystych lamp w pełni okablowanych w powietrzu, wyposażona w ponadgabarytowe i mocne transformatory.
Klient ma możliwość wyboru konstrukcji opartej na różnych lampach (EL84, KT88/6550, 300B, KT66), z których każda brzmi nieco inaczej. W naszej produkcji stawiamy na balans pomiędzy kunsztem a marketingiem o wysokiej wierności w szlachetnym tego słowa znaczeniu. Naszym głównym celem jest najlepszy dźwięk w doskonałym stosunku jakości do ceny.”

www.pieraudio.pl | www.facebook.com/pieraudiopolska

TEKST i ZDJĘCIA: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer