11 Marzec 2019

Otwarcie salonu Audio Forum w Warszawie

SALON AUDIO

Źródło: HORN DISTRIBUTION

W centrum Warszawy, na ulicy Poznańskiej 24, firma Horn Distribution otworzyła nowy salon specjalistycznej sprzedaży sprzętu audio-video i akcesoriów – Audio Forum.

Audio Forum Warszawa jest drugim tego typu salonem marki otwartym w europejskiej stolicy, w ścisłym centrum tętniącej życiem metropolii. Pierwszy powstał w Berlinie i mieści się pod adresem Kurfürstendamm 150/Nestorstraße 56, w bezpośredniej bliskości jednej z głównych ulic stolicy Niemiec, Kurfürstendamm.

Jak czytamy w informacji prasowej: „Audio Forum Berlin, to ciesząca się uznaniem mocna marka na wymagającym i dojrzałym rynku niemieckim, działająca z powodzeniem od 1978 roku, czyli już niemal 41 lat. Wspiera wymagających klientów w doborze szerokiego zakresu produktów światowych marek hi-fi oraz hi-end oraz oferuje wiedzę ekspercką w dziedzinie ich zastosowań i instalacji oraz profesjonalny serwis i konserwację”.

Salon Audio Forum Warszawa mieści się pod adresem ul. Poznańska 24 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:00, a w soboty od 11:00 do 15:00.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer