27 Listopad 2019

Onkyo TX-8390 | polska premiera

Polska premiera amplitunera stereo Onkyo TX-8390

Źródło: Sklep.RMS.pl

Sklep.RMS.pl zaprasza na pierwsze w Polsce odsłuchy amplitunera stereo Onkyo TX-8390.  Już w najbliższy piątek 29 listopada salon zaprasza na polską premierę najnowszego urządzenia z Japonii.

Onkyo TX-8390 to amplituner stereofoniczny, który ma stanowić centrum domowej rozrywki. Amplituner obsługuje najpopularniejsze serwisy strumieniujące: Spotify, Tidal, Deezer. Posiada Bluetooth oraz AirPlay. Dzięki wejściu USB muzykę możemy odtwarzać również z pendrive i dysku twardego. Do dyspozycji mamy dwa wejścia optyczne i jedno koaksjalne. Sygnał analogowy przesłać możemy za pomocą 4 złącz 2xRCA. 6 wejść HDMI i 2 wyjścia HDMI znacznie rozszerzają funkcjonalność urządzenia. Nie zawiodą się także miłośnicy analogowego brzmienia. Producent wyposażył amplituner w przedwzmacniacz gramofonowy. Do amplitunera możemy podłączyć 2 aktywne subwoofery.

Jak informuje organizator, wzmacniacz można przetestować z dowolnymi kolumnami dostępnymi w salonie w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 33B.

Godziny pracy

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 16:00Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer