12 Grudzień 2017

O regulaminie konkursu „High Fidelity” raz jeszcze

KONKURS

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Już za cztery dni ogłosimy wyniki konkursu „High Fidelity”, który został zorganizowany podczas targów Audio Video Show 2017. Korzystając z okazji, jeszcze raz warto przypomnieć regulamin zabawy.

By wziąć udział w zabawie, należało przesłać swoje zdjęcia na tle banerów z okładkami; nie trzeba było mieć wszystkich, jednak im więcej odnalezionych, tym lepiej. Kolekcję fotografii nalało wysłać na adres mailowy opinia@highfidelity.pl. Za wybór zwycięzcy odpowiedzialni są członkowie redakcji „High Fidelity”: Wojciech Pacuła, Marek Dyba i ja (Bartosz Pacuła), a także przedstawiciele firm, których sprzęt można wygrać (Pylon Audio, Fezz Audio, AudioPhase). 

Wyniki konkursu opublikujemy 16 grudnia w relacji z wyjazdowego spotkania Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego, a także na łamach „HF News”; również tutaj zaprezentowane zostaną wybrane zdjęcia od Państwa.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer