15 Sierpień 2019

NuPrime BTR-8

ODBIORNIK BLUETOOTH

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki NuPrime w Polsce, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży odbiornika Bluetooth o nazwie BTR-8, przeznaczonego do współpracy ze wzmacniaczem NuPrime IDA-8, odtwarzaczem CD CDP-9 oraz przetwornikami c/a: DAC-9 i DAC-9H.

NuPrime BTR-8 doskonale rozszerzy funkcjonalność wzmacniacza IDA-8, przetworników cyfrowo-analogowych DAC-9 i DAC-9H oraz odtwarzacza CD CDP-9 o łączność bezprzewodową z urządzeniami nadającymi treści za pomocą modułu Bluetooth. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, odbiornik BTR-8 zmieści się z tyłu urządzenia umieszczonego wewnątrz szafki czy szuflady.

Odbiornik Bluetooth BTR-8 nie wymaga dodatkowego źródła zasilania. Urządzenie obsługuje kodeki Bluetooth AAC, aptX oraz SBC oraz profile A2DP i AVRCP. Odbiornik Bluetooth NuPrime BTR-8 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena detaliczna wynosi 319 zł.Więcej o...
NUPRIME

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer