06 Marzec 2019

Nowe logotypy Audio Center Polad

INNE

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Firma Audio Cener Poland poinformowała o zmianie logotypu firmy. W oficjalnej informacji prasowej czytamy: „W związku z dynamicznym rozwojem firmy, jej działaniami na rynku Polskim i Czeskim podjęliśmy działania mające na celu ujednolicenie identyfikacji wizualnej w obu krajach”.

Polski dystrybutor takich marek, jak Chord Electronics, Monitor Audio czy Pro-Ject Audio dodaje: „Zmiana logo i wizerunku firmy jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszej działalności. To kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z naszymi Klientami. To kontynuacja kierunku rozwoju firmy, którym jest dostarczanie nowoczesnych technologii i urządzeń najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że nasz nowy, dostosowany do dzisiejszych trendów projektowych znak firmowy, będzie łatwo identyfikowany z Audio Center Poland i przypadnie Państwu do gustu”.

Zmiana logotypów przebiegnie stopniowo: nowe znaki będą sukcesywnie zastępować obecne, znajdujące się na stronach internetowych, dokumentach firmowych, portalach społecznościowych oraz materiałach reklamowych.Więcej o...
AUDIO CENTER POLAND

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer